Camioane BEDA

Contact

Echipa BEDA IMPEX

Andrei Danaila

sef service

E-mail: andrei.danaila@bedaimpex.ro

Telefon: 0725 682127

Gabriel Dinu

sef atelier mecanic camioane

E-mail: gabriel.dinu@bedaimpex.ro

Telefon: 0737 997887

Decebal Ionita

set atelier mecanic turisme

E-mail: atelierturisme@bedaimpex.ro

Telefon: 0731 100754

Vasilica Bulgarea

inspector ITP

E-mail: itp@bedaimpex.ro

Telefon: 0725 727147

Alexandru Sfetcu

consilier service camioane

E-mail: service@bedaimpex.ro

Telefon: 0728 997711

Raluca Gavrila

consilier service turisme

E-mail: contact@bedaimpex.ro

Telefon: 0721 209088

Adrian Patulea

consilier tinichigerie - vopsitorie

E-mail: tinichigerie.bedaimpex@gmail.com

Telefon: 0737 997888

Ionut Petrache

consilier piese

E-mail: ionut.petrache@bedaimpex.ro

Telefon: 0735 011866

Nicolae Rogojina

consilier piese

E-mail: nicolae.rogojina@bedaimpex.ro

Telefon: 0725 830450

Marian Gusoi

magazioner

E-mail: magazie@bedaimpex.ro

Telefon: 0345 100051

Alexandru Manea

magazioner

E-mail: magazie@bedaimpex.ro

Telefon: 0345 100051

Veronica Petrache

casier

E-mail: casierie@bedaimpex.ro

Telefon: 0345100051

Roxana Cigarean

economist dep. Contabilitate

E-mail: roxana.cigarean@bedaimpex.ro

Telefon: 0345 100051

Danut Busuioc

economist dep. Contabilitate

E-mail: danut.busuioc@bedaimpex.ro

Telefon: 0345 100051

Formular de contact

Anti-Spam » Valoarea expresiei 2 + 9 este:

SC Beda Impex SRL
RO 9119863
J15/44/1997
Bulevardul Eroilor nr.26
Targoviste, Dambovita
contact@bedaimpex.ro

Service Auto

Bulevardul Eroilor nr.26, centura Teis
Targoviste, Dambovita
Telefon: 0345 100 051/52/53
Fax: 0345 100 051/52/53
Mobil: 0737 997 888
service@bedaimpex.ro

BOSCH GATES MONROE VALEO ATE FEBI BREMBO FERODO contitech textar SACHS fag skf trw

Copyright © 2017 BEDAIMPEX SRL

Parteneri : Locatii si recenzii / Hotel Nova / Pensiunea Loteia